8 AYDIR KAYIP KARISINI ARIYOR

8 AYDIR KAYIP KARISINI ARIYOR

8 ay önce tartıştıktan sonra evi terk eden karısından haber alamayan Kerim Yalçın, karısının fuhuş mafyası tarafından kaçırıldığını düşünüyor.

Gazipaşa’da 8 ay önce tartıştıktan sonra evi terk eden karısından bir daha haber alamayan eşi, karısının fuhuş çetesi tarafından kaçırıldığını düşünüyor.

İzmir’de 2017 yılında askerlik yaparken tanıştığı Hatice Hasret Ali’ye (23) aşık olan Kerim Yalçın (24), askerden sonra Ali’yi alarak memleketi Gazipaşa’ya getirdi. Gazipaşa’da evlenen çift, 4 yıldır aynı evi paylaşıyordu.

Tarım işçisi olarak çalışan Kerim Yalçın ile eşi Hatice Hasret Ali, 7 Kasım 2020 tarihinde tartıştı. Tartışma sonrası sigara almak üzere markete çıkan Yalçın, eve döndüğünde eşi Ali’yi evde bulamadı. Telefonla ulaştığı eşinin Alanya’ya gittiğini öğrenen Yalçın, bir daha kendisine ulaşamadı.

Polise giderek eşinin kayıp olduğu ihbarını veren Yalçın, yaklaşık 8 aydır eşinden gelecek bir haberi bekliyor.

Eşinin evini terk edecek bir kişiliğe sahip olmadığını belirten Yalçın, karısının fuhuş mafyası tarafından kaçırılmış olabileceğinden şüpheleniyor.

“EN SON TELEFONLA KONUŞTUK”

Tartıştıkları geceyi anlatan Yalçın, “Eşime yaylaya gitmek istediğimi söyledim, o da gelmek istemediğini söyledi. Bunun üzerine tartıştık. Ben sigara almak için markete sigara almaya gittim. Geldiğimde evde eşimi bulamadım. Biraz bekledim gelmeyince telefonunu aradım. Bana yere düştüğünü, elinin yaralandığını ve şu an Alanya’da olduğunu söyledi. Daha sonra telefon kesildi. Bu son konuşmamız oldu. Bir daha kendisine ulaşamadım. Bunun üzerine polis karakoluna giderek durumu ilettim. ” dedi.

“FUHUŞ ÇETESİNİN ELİNE DÜŞTÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM”

Eşiyle ailesinin rızası olmadan kaçarak evlendiklerini belirten Yalçın, “Eşimin babası Suriyeli, annesi ise Kahramanmaraşlı. Kaçarak evlendiğimiz için ailesi kendisin reddetti. Ailesinin yanına gitmiş olabileceğini düşünerek ailesini de aradım ama bir daha kendilerini aramamamı söylediler. Onlara da ulaşamıyorum. Eşim eşyalarını, takılarını almadan evden çıkmış. Üzerinde 40 lira para vardı. Bu parayla hiçbir yere gidemez. Eşimin fuhuş çetesi tarafından kaçırılmış olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

“EŞİME KIZGIN DEĞİLİM”

Eşine kızgın olmadığını dile getiren Yalçın, kendisinden iyi yada kötü bir haber almak istediğini söyledi. Yalçın, “Eşime kızgın değilim. Kaçırılmadıysa, kendine yeni bir yaşam kurduysa, evlendiyse bunu bilmek istiyorum. Bilirsem en azından gelecek bir haberi beklemem, kendisini aramam” şeklinde konuştu.

Yalçın, eşini görenlerin kendisine veya güvenlik güçlerine insanlık namına ulaşmasını istedi.

“EVİNİ TERK EDECEK BİRİ DEĞİLDİ”

Yalçın’ın ev sahibi İsmihan Mercan, Hatice Hasret Ali’nin iyi bir kadın olduğunu ve evini terk edecek birisi olmadığını söyledi. Olay gecesini anlatan Mercan, “ Hatice’nin kalbinde bir kötülük yoktu. Gidecek biri değildi. O gece aralarında ufak bir tartışma olmuş, herkesin arasında olur böyle şeyler. Komşular polise haber verdi, polis geldi. El ağzına baktı, gidecek biri değildi. Tartışmadan sonra Kerim’in ablasının yanına gidip anahtarı atmış gitmiş. Ben de o gece aradım, Alanya’da olduğunu söyledi. Evine dön boşver dedim. Bir daha ulaşamadım kendisine. Bu tek başına bir yere gidecek biri değil, birisi alıp bir yere bıraktıysa bilmem” dedi.Anahtar Kelimeler: AYDIR KAYIP KARISINI ARIYOR