Anahtar Kelimeler: YAZICI’ ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

VALİ YAZICI’DAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Kısa bir süre önce Antalya’ya atanan Vali Ersin Yazıcı, Gazipaşa’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Antalya’dan askeri helikopterle Gazipaşa-Alanya Havalimanına inen Vali Yazıcı’ya İl Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanı da eşlik etti.

Vali ve beraberindeki heyeti, 2002 yılında Burdur Yeşilova İlçesi’nde Jandarma Komutanlığı’nda görevliyken ‘dur’ ihtarına uymayan aracın çarpması sonucu şehit olan Ahmet Şen’in Gazi Mahallesi’nde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Vali Yazıcı, şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyerek, şehitlerin emanet olarak bıraktıkları ailelerinin her zaman yanında olacaklarını, kapılarının da her zaman şehit aileleri ve gazilerimize açık olduğunu kaydetti.

Şehidin ailesiyle yakından ilgilenen Vali Yazıcı, şehidin ailesine çerçevelenmiş Türk Bayrağı hediye etti.

Vali yazıcı, Antalya bölgesinin en büyük keçiboynuzu ticaretini yürüten Kalburoğulları şirketini de ziyaret etti. Kalburoğulları’nın Yeşilöz’de bulunan fabrikasını ziyaret eden Vali Yazıcı’yı Şirket sahipleri Ramazan Tekin ve Bayram Tekin ağırladı.

Kalburoğulları şirketini tebrik eden ve ekonomiye sağladıkları katkıdan dolayı teşekkürlerini ileten Vali Yazıcı, üreticilere de bol ve bereketli kazançlar diledi.