BARCO BLANCO’DAN DEV ORGANİZASYON

BARCO BLANCO’DAN DEV ORGANİZASYON

Antalya’nın en gözde mekanları arasında gösterilen Barco Blanco, dev bir organizasyonla tüm bölgeyi Gazipaşa’ya toparlamaya hazırlanıyor.

Mimarisi, coğrafi konumu ve eşsiz manzarası ile müşterilerini büyüleyen Barco Blanco, dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Pandemi yasaklarının kaldırılmasıyla birlikte, sezona uzunca bir süre unutulmayacak bir konserle girmek isteyen Barco Blanco’nun işletmecisi Alaattin Kocabaş, vatandaşları ünlü DJ ve aranjör Ozan Doğulu ile buluşturacak. 16 Temmuz Cuma günü saat 22.00’da gerçekleşecek etkinliğin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

GEÇ KALMAYIN

Etkinlik hakkında bilgi veren başarılı işletmeci Alaattin Kocabaş, “Barco Blanco olarak çıtayı her zaman yükseltmeye çalışıyoruz. Zaten konseptimiz, mutfağımız ve manzaramızla müşterilerimizde unutulmayacak anılar bırakıyoruz. Bu kez bütün bunları dev bir etkinlikle taçlandırmak istedik. Kısmet olursa Türkiye’nin en büyük DJ ve aranjörlerinden Ozan Doğulu bizlerle olacak. Bu unutulmaz etkinliği kaçırmak istemeyenlerin geç kalmadan rezervasyonlarını yaptırmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

BİLETLER SATIŞTA

Barco Blanco’da düzenlenecek Ozan Doğulu konseri yaklaşırken bilet satışları da hız kazandı. Vatandaşların biletlere kolay ulaşabilmesi adına bilet satış noktaları oluşturken bilet almak isteyen vatandaşların ZZ Zerrin Kuaför, Şahin Balıkçılık, Fıstıkçı 1957 ve Cafes Lounge Marina işletmelerinden bilet alabileceklerini belirtildi. Talebin yoğun olduğu biletler 200 TL’den satışa sunulurken konser gününe kadar satışta olacak.Anahtar Kelimeler: BARCO BLANCO’ ORGANİZASYON