Anahtar Kelimeler: CEYLAN BAŞKANLIĞA ODAKLANDI

CEYLAN BAŞKANLIĞA ODAKLANDI

Gazipaşa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkan Adayı Fuat Ceylan, yarın yapılacak olan kooperatif seçimine kadrosuyla katılarak, kongrede Şerafettin Uçan’la başkanlık yarışına girecek.

S.S.  Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, yarın saat 10.00’da Gazipaşa Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası lokalinde olağan kongre yapacak. Kongrede, Fuat Ceylan ve Şerafettin Uçan başkanlık için yarışacak. Kamyoncular kooperatifinin yeni başkanının seçileceği kongreye hazırlanan Gazipaşa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkan Adayı Fuat Ceylan, listesine aldığı önemli isimlerle seçimde birinci olmanın hesabını yapıyor. Ceylan’ın listesinde, Murat Tuncel, Fikri Ceylan, Mehmet Güler, Abit Öztürk, Ruhi Özen, Durmuş Çağlar ve Duran Demiral gibi isimler yer alıyor.

“EN İYİ HİZMETİ VERECEK BİR KADRO OLUŞTURDUK”

Kamyoncular arasından iddialı bir kadro oluşturduğunu dile getiren Gazipaşa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkan Adayı Fuat Ceylan, “Birlik ve beraberliğimizi devam ettirecek, kamyoncu arkadaşlarımıza en iyi hizmeti verecek bir kadro oluşturduk. Yarın yapılacak seçimi en iyi şekilde tamamlayıp, görevimizi devralmak istiyoruz. Ardından da çalışmalarımızı gerçekleştirerek, meslektaşlarımızın hizmetinde olmanın planlarını yapıyoruz” şeklinde konuştu.