Anahtar Kelimeler:

BAŞKAN ÇELİK`TEN EĞİTİME TAM DESTEK

2014 tarihinden bugüne kadar ilçe genelindeki okullara 1 milyon liranın üzerinde yardım yapan Gazipaşa Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi ilçe merkezindeki tüm okullarda temizlik çalışması başlattı.

İlçe merkezindeki 15 okulda yıkama ve temizlik çalışmasını tamamlayan Gazipaşa Belediyesi, tüm okulları temizleyinceye kadar çalışmaya devam edecek.

Konuya ilişkin bilgi veren Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, "Göreve geldiğimiz günden bu yana eğitim kurumlarına ayrı bir önem veriyoruz. Gelecek nesillerimizi yetiştiren bu kurumlardan gelen her türlü talebi imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalıştık. Bugüne kadar 1 milyon liranın üzerinde bir desteği ilçemizdeki okullara sunduk. 2018-2019 eğitim öğretim yılı başlamadan önce de tüm merkez okullarında yıkama ve temizlik çalışması başlattık. Eğitim öğretim yılı başladıktan sonra da çalışmalarımız devam edecek. Evlatlarımızın daha temiz ve kaliteli ortamlarda eğitim görmeleri için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

Başkan Çelik yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlar getirmesini temenni etti.