GAZİPAŞA’DA “GAZİPARK” HEYECANI

Gazipaşa’nın ilk alışveriş merkezi özelliğine sahip olacak Gazipark’ta geri sayım başladı. İskan aşamasındaki AVM’nin yakın bir tarihte hizmete açılması bekleniyor.

GAZİPAŞA halkının sabırsızlıkla beklediği Gazipark Alışveriş Merkezi, ilçe halkına hizmet vermek için gün sayıyor. Gazipaşa’nın ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip 17 bin metrekare büyüklüğündeki alışveriş merkezinin iskan alma aşamasında olduğu öğrenildi.

İskan onayının ardından çok sayıda marka ile anlaşmaya varacak olan Gazipark’ın yakın bir tarihte hizmete açılacağı öğrenildi.

GAZİPARK’IN ÖZELLİKLERİ

Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na yürüme mesafesinde olan Gazipark, 4 kat olarak planlanmıştır. GaziPark AVM güneş alan, ferah, doğaya ve çevreye duyarlı akıllı bina sistemi ile inşaa edilmektedir.  Kiralanabilir alanı 17 bin m2 olan projede; 900 m2 süpermarket, 3.300 m2 yapı market, 2.500 m2 çok katlı 2 mağaza, 5 sinema salonu, 500 m2 oyun eğlence salonu ile 45 adet mağaza, 12 fast-food / 4 cafe & restaurant, 200 araçlık kapalı 50 araçlık açık otopark ile Gaziparak AVM, Gazipaşa ve Alanya bölgesinin alışveriş ve yaşam merkezi olmaya adaydır.