Anahtar Kelimeler: ARÇELİK’ WHATSAPP HİZMETİ

GENÇ ARÇELİK’TEN WHATSAPP HİZMETİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsün ülkemizde de görülmesinden sonra hükümet nezdinde sıkı tedbirler alınırken, işletmeler de kendi tedbirlerini almaya başladı.

BANKALAR tek tek müşteri kabul ederken, restoranlar müşterilerini belli aralıklarla oturtarak hizmet veriyor. Pek çok işletme de buna benzer önlemler alarak Korana’dan kendilerini ve müşterilerini korumaya çalışıyor.

Gazipaşa’da tedbir alan işletmelerden biri de Gazipaşa Arçelik Bayii oldu. Genç Girişimciler Arçelik Gazipaşa Bayii sahibi Ali Genç, Korona virüsü dolayısıyla evinden çıkmayan müşterilerine Whatsapp üzerinden hizmet vermeye başladı.

Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de ciddi bir sınavdan geçtiğini belirten Ali Genç, “Olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde biz mağazamızda müşterilerimizin hizmetindeyiz. Dışarı çıkamayan müşterilerimize ise Whatsapp üzerinden hizmet veriyoruz. Bizlere 0537 465 32 77 ve 0537 335 30 95 nolu numaralarla siparişlerini ileten müşterilerimize görüntü ve fotoğraf yollayarak kendilerini bilgilendiriyoruz. Beğendikleri ürünleri ise en kısa sürede adreslerine yolluyoruz.

Genç Arçelik ailesi olarak en kısa sürede bu zorlu imtihanı hep birlikte aşacağımıza inanıyoruz. Tüm müşterilerimize sağlıklı günler diliyoruz” dedi.