Anahtar Kelimeler: PETROL DUALARLA AÇILDI

OPET PETROL DUALARLA AÇILDI

BE-DA ve Çelikler bünyesine katılan Opet Petrol, düzenlenen kalabalık bir törenle açıldı.

Gazi Mahallesi Ulusal Egemenlik Bulvarı üzerinde yıllardır hizmet veren Opet Petrol, Gazipaşa’nın tanınmış iş adamlarından Hasan Çelik tarafından devralındı.  BE-DA ve Çelikler bünyesine eklenen petrol ofisi düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun, Kaymakam Refiki Durdu Yavuz Öğüt, Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ökkeş Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Kamil Cıngıl, Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adil Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan, MHP Belediye Meclis Üyesi Murat Özgen, CHP Belediye Meclis Üyesi Onur Demir ve Zafer Tan, kamu kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İşyeri sahibi Çelik, açılışa katılan konuklarıyla yakından ilgilendi.

Açılışta bir konuşma yapan Çelik, “Değerli misafirlerim, bizleri bu mutlu ve heyecanlı günümüzde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Hoş geldiniz. Dedemizden kalan mirası büyüterek devam ettirmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.  Hepinizin ayaklarına sağlık, tekrardan hoş geldiniz” dedi.

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Gazipaşa’mız için hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, bereketli bol kazançlar olsun” diye konuştu. Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun ise “Gazipaşa’mızın güzel insanları, hepinize sevgilerimi, saygılarımı, hürmetlerimi sunuyorum.  Hasan kardeşimiz burada dedesinin adını yad ederek sözlerine başladı. Bu saygısından, hürmetinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. El değiştirme sonucu bu tesis Gazipaşalıların oldu. Biz, bizim olanı severiz, büyütürüz.  İnşallah buraya sizlerin de desteğini bekliyoruz. Katma değer içeren her türlü yatırıma devlet olarak bizlerde desteğimizi sunacağız. Allah bereketli, kazançlar versin” dedi.

Konuşmaların ardından Gazipaşa Müftüsü Yunus Erdoğan tarafından yapılan duanın ardından açılış kurdelesi kesildi.  İşyerinin gezilmesinin ardından konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.