PIRLANTA KADINLAR İÇİN OLMAZSA OLMAZ BİR AKSESUARDIR

Pırlanta kadınların asaletini nezaketini ve şıklığını tamamlayan ve kadınların takmaktan oldukça memnuniyet duydukları temel aksesuarlar ve takılar arasında yer alır.

Özellikle evlilik yıldönümlerinde evlilik tekliflerinde gelinliği tamamlayıcı önemli unsurlar arasında pırlanta takılar bulunmaktadır. Bireylerin pırlanta takı alırken dikkat etmeleri gereken önemli ayrıntılar bulunur. Bu ayrıntıların en önemlisi öncelikle bu pırlantaların ömür boyu kullanım garantisi sunulmasıdır. Aynı zamanda pırlantalarda bulunacak olan sertifikada bu anlamda pırlantaları daha değerli hale getirmektedir.

Pırlantam geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet verir

Pırlantam kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyerek en kaliteli taşları en uygun fiyatlarla müşterilerine ile buluşturmaya gayret gösterir. Başta rlanta yüzük çeşitleri olmak üzere beştaş, tamtur, tektaş gibi ürünleri bünyesinde barındırır. Öte yandan pırlanta set pırlanta kolye ve Elmas ürünlerde kuruluşun ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Firma toptan fiyatına perakende satış denilebilecek kadar uygun fiyatlarla hizmet sunarken ülkemizde ve dünyada üretilen en kaliteli pırlanta ürünleri bünyesinde barındırarak müşterileri ile paylaşmaktadır. Kuruluş hem satış öncesi hem de satış sonrası son derece etkin bir biçimde müşterilerine destek olmaktadır. Özellikle tamtur yüzük çeşitleri son derece beğenilen firma, kadınların şıklığını düşündüğü kadar beylerin bütçelerini de düşünmektedir. Bu yüzden hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet sunmaya gayret göstermektedir.

Pırlantam dijital platformlarda

Ülkemizde özellikle koronavirüs pandemi süreci ile birlikte birçok alışveriş hizmeti internet platformlarına taşınmıştır. Pırlantam'da kurulduğu günden bu yana beştaş yüzük çeşitleri başta olmak üzere tüm yüzük ve kolye çeşitlerinin internet üzerinden satışını gerçekleştirmek maksadıyla son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirmiştir. https://www.pirlantam.com  adlı web sitesi ile son derece uygun fiyatlı bir biçimde çalışmalarını yürütmektedir. Firma ürün yelpazesini her geçen gün geliştirirken aynı zamanda Türkiye'de ve dünyada pırlanta sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip etmektedir. Kuruluş son derece profesyonel tasarımcıları bünyesinde barındırmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir ekibi bünyesinde istihdam etmektedir.