Anahtar Kelimeler: TAŞKINLIK YAPAN GRUBA OCAKLARI ENGELİ

TAŞKINLIK YAPAN GRUBA ÜLKÜ OCAKLARI ENGELİ

Tatil yapmak için geldikleri öğrenilen 60 kişilik grubun, Selinus Sahilinde ve mesire alanında 3 gündür vatandaşları rahatsız etmesine Ülkü Ocakları tepki gösterdi.

Selinus Sahiline farklı yerlerden gelen 60 kişilik grup dün akşam akşam üstü olay çıkardı. 3 gündür iskele ve mesire alanında vatandaşı rahatsız eden grup ile Gazipaşalı vatandaşlar arasında tartışma yaşandı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye polis sevk edildi. Olayla ilgili inceleme yapan polis ekipleri, yeterli suç delilinin olmadığı gerekçesiyle tutanak tanzim edip olay yerinden ayrıldı. Polisin olay yerinden ayrılmasının ardından, yaşanan tatsızlıktan haberdar olan Ülkü Ocakları Gazipaşa İlçe Başkanı Emre Görgülü, ülkücü gençlerle Selinus Sahiline gitti. Kalabalık grupla görüşen ülkücü gençler, grubun Gazipaşa’dan ayrılmasına ikna ederek bu şımarık davranışa tepki gösterdi

ESNAF ÜLKÜCÜLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Selinus Sahilinde esnaflık yapan Hakan Tuncer yaşananları anlatıp Ülkü Ocakları Gazipaşa İlçe Başkanı Emre Görgülü ve ülkücü gençlere teşekkür etti:” Gazipaşa İskele Sahili piknik yerleri bölgesinde 3 gündür 60 kişilik yabancı bir grup, piknik yerlerinde iş yerlerini aileleri ve halkımızı rahatsız ediyordu. Gazipaşalı bir gence saldırma cüretinde bulunan kalabalık grup emniyete bildirildi. Güvenlik güçleri üzerine düşeni yaptı, fakat yeterli suç delili olmayınca işlem yapılamadı. Ardından grup kalabalık oluşlarına güvenerek çevreyi rahatsız edici davranışlarla yine rahat durmadı. Olaydan haberdar olan Ülkü Ocakları Başkanı Emre Görgülü ve ekibi gelerek grupla gerekli görüşmeyi en iyi şekilde yaptı ve grubun ilçeden ayrılmasını sağladı. Emre Başkan ve ülkücülerden Allah razı olsun. Küçük bir ilçede bir avuç insanız.  Birbirimize sahip çıktığımız kadar güçlüyüz. Herkesin aynı duyarlılıkta olması dileğiyle. Ülkü Ocakları Başkanımıza ve arkadaşlarına şahsım ve Gazipaşa adına teşekkür ediyorum” dedi.