TECRÜBE DOLU YILLARLA NARENCIİYE YETİŞTİRME!

TECRÜBE DOLU YILLARLA NARENCIİYE YETİŞTİRME!

Portakal Bahçem 100 yılı aşkın süredir bu işin içerisinde yer alıyor. Aile geleneğini sürdürerek en gün bilgi ve tecrübesiyle birlikte işlemlerine devam etmektedir.

Aynı zamanda Finikede portakal fidanları ekimiyle ilk olarak bu işe gönül vermişlerdir. Ancak bu yerinde saymamıştır. Daha sonrasında limon, greyfurt, mandalina ve kumkuat gibi farklı narenciye türlerine de yer vermişlerdir. Böylece sizleri birçok farklı meyve ile buluşturmayı başarmıştır.

Narenciye dışında 30 yıl öncesinden de nar üretimlerine de yer vermiştir. Kısacası firma son derece geniş meyve üretimine sahiptir. Hatta her meyve mevsimine aittir. Bu sayede çok daha sağlıklı bir şekilde ürünleri tüketebilirsiniz. Aynı zamanda bunlarla da sınırlı kalmayan firma sizler için ürün yelpazesini de genişletmeyi ihmal etmiyor.

Online Satış Adresi Portakalbahcem.com

Portakalbahcem.com üzerinden de online bir şekilde satışlarını gerçekleştirmektedir. Online üzerinden oldukça basit bir şekilde satın alma işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz bir şekilde gerçekleşir. Sizlere son derece ekonomik fiyatlarla birlikte hizmet kalitesi sunmaktadır. Bunların dışında sevdikleriniz için de harika hediyelik meyve sepetleri satın alabilirsiniz.

Ürün çeşitliliği konusunda klasik kalmayarak, kendisini daima ilerleten bir firma olmuştur. Aynı zamanda sizlere dalından mis kokulu meyvelerin satışını gerçekleştirerek oldukça verimli bir çalışma hizmeti verir. Online olarak satın alma işlemlerinizde endişe etmeyin. Ekipler sizler için en iyi ürünleri seçerek adresinize gönderim sağlar.

Sağlık Standartlarına Uygun Üretim Portakal Bahçemde

Portakal Bahçem üzerinde satılan bütün ürünler sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Kullanılan gübre ve ilaçlamaların hiçbiri ne çevreye ne de insan sağlığına karşı zararlıdır. Aynı zamanda mevsimsel üretim yapan firma bu anlamda toprağı da verimli kullanmaktadır. Lime gibi çok farklı ürün üretimleri de gerçekleştirmektedir. Ayrıca bunlara ek olarak reçel, taze sıkma meyve suyu ürünlerine de yer veriyor. Özellikle de çocuklarınız için vazgeçilmez olan meyve suları bu noktada oldukça faydalı ve sağlıklıdır. Tamamen gerçek meyve sularından oluşur ve içerisinde katkı maddesine yer verilmez.