TÜTÜNCÜ’DEN GAZİPAŞA ÇIKARMASI

Ak Partili Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Gazipaşa’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu.

GAZİPAŞA’YA gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sabah saatlerinde Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Ali Doğan, Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları Başkanı Ümmü Oğuz, Ak Parti Gazipaşa Gençlik Kolları Başkanı Musab Tuncer ve partililer tarafından karşılandı.  Gazipaşa Toptancı hal esnafı başta olmak üzere, birçok esnafı ziyaret eden Tütüncü, istek ve şikayetlerini dinledi. Tütüncü, ilçedeki basın kuruluşlarını ziyaret ettikten sonra Ak Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İlçe Başkanı Ali Doğan ve yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.İlçeTeşkilatı’nda, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tütüncü,  daha sonra partililerle bir toplantı yaptı. 
AK Parti Gazipaşa İlçe Kongresi sonrası, ilçeye ilk kez gelen Tütüncü, Doğan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. Tütüncü, “Başkanım Allah hayırlı, güzel bir hizmet dönemi nasip etsin. Kongreden sonra sizleri bu anlamda ilk ziyaret edişimiz. Hayırlı, uğurlu olsun diliyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz sevgili başkanım. Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla partimizi 2023 seçimlerine büyük bir heyecanla taşıyacağınıza olan inancımız tam” ifadelerini kullandı.
“EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ 2023 SEÇİMLERİ”
Ak Parti olarak en büyük hedeflerinin 2023 Genel seçimleri olduğunu kaydeden Tütüncü, “Şu an parti olarak en önemli hedefimizin 2023 seçimleri olduğunu ifade etmeliyim. Zira büyük bir heyecanla hep birlikte, hep beraber bunun için çalışıyoruz. İnşallah partimizin Antalya’da iyi bir netice elde etmesi, Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanı seçilmesi artı Cumhur İttifakının tekrar iktidar gücünü devam ettirmesi, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış hizmetlerin çok daha ileriye taşınması konusunda bu 20 yıllık birikimin daha da üstüne koyarak ülkemize ve milletimize hizmet noktasında çok önemli etkileri olacaktır. Bunun bilinci içerisindeyiz. Cumhuriyetin 100 yıl hedeflerini inşallah bu güzel çatı altında hep birlikte, hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi.
Antalya’yı Ak Parti’nin belediyecilik anlayışıyla buluşturmak istediklerini söyleyen Başkan Tütüncü, “Arkasından da güçlü bir biçimde hep beraber 2024 seçimlerinde yine Antalya’mızı Ak Parti’nin belediyecilik anlayışıyla hizmet odaklı, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla bir kez daha buluşturacağız” diye konuştu.
“YOLUNUZ AÇIK OLSUN”
Ak Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı’na başarılar dileyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yine aynı şekilde Gazipaşa’mızda da aynı çalışmaları gerçekleştireceğiz ve size başarılar diliyorum. Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, çok değerli meclis üyesi arkadaşlarımızla hep beraber bu çalışmaları en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. Bugün vesileyle güzel de bir Gazipaşa turu yapmış olduk. Birçok dostumuza, birçok noktaya uğramış olduk, esnafımızı ziyaret ettik, gazeteci arkadaşlarımızla buluştuk, hale gittik esnafımızla kabzımallarla görüşme imkanımız oldu. Son derece keyifli ve güzel çalışmayı organize ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz başkanım, yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.
“BİN YILI ŞEKİLLENDİRECEK SEÇİM”
Toplantıda Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ardından bir konuşma yapan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Ali Doğan, “Öncelikli olarak kıymetli başkanım hoş geldiniz demek isterim. Bir kere her türlü siyasi algı ve yorumun üzerinde bizim için çok kıymetlisin, gözümüzün incisisin. Antalya’da yüzümüzün akısın şu anda, inşallah bunu Büyükşehir boyutunda da aldıktan sonra Büyükşehir’de de alıp hep birlikte güzel günler için yürüyeceğiz. Aynı zamanda da burada Gazipaşa Belediyesi olarak da nokta koyduğumuz yerden, inşallah 2024’te o gecikmiş hizmetleri ve yapılamamış hizmetleri telafi ederek önümüzdeki 5 yılı kapatmanın gayreti içinde olacağız. Allah izin verirse birlikte mücadele edeceğiz. 2023 seçimine önce ‘100 yılın seçimi’ diyordum ben, onu revize ettim ‘önümüzdeki bin yılı şekillendirecek bir seçim’ olarak değerlendiriyorum. Dünyada ümmetin, milletin, dünya mazlumlarının kaderini tayin edecek, yaşama hakkını onlara yeniden verecek, mazlumun gözünün içine ve yüreğine bakacak insanların inşallah iktidarda olduğu bir seçim olsun istiyoruz. Onun için de gece gündüz durmadan, 24 saatte 48 saat çalışarak, bir günde iki gün çalışarak o verimde hazırlanmamız gerekiyor. Herkesin gönlünü alarak, bölücü, yaralayıcı, nifak çıkarıcı ve yarıştırıcı hiçbir kelime kullanmadan, 84 milyonun tamamına hitap ederek, bütün başka siyasi partilerden olan kardeşlerimize de kucaklarımızı, gönlümüzü sonuna kadar açarak, 2023 seçiminin aslında bir siyasi seçim değil, bir kader seçimi olduğu vurgusuyla hareket etmenin topyekûn gereğini idrak etmiş durumdayız. O açıdan alanda öyle çalışıyoruz, herkesi kucaklıyoruz. Sizin gelmeniz bize enerji verdi, güç verdi. Allah razı olsun. Zaten çok seviliyorsunuz ama bugün Gazipaşa, Hakan Tütüncü’yü bir kez daha sevdi. Yolunuz açık olsun, sizinle ilgili çalışmak çok güzel. Yapabileceğimiz her konuda teşkilat olarak ve Gazipaşa İlçe Başkanı olarak yanınızdayız, arkanızdayız. Sağ olun, var olun” dedi.Anahtar Kelimeler: TÜTÜNCÜ’ GAZİPAŞA ÇIKARMASI