‘‘YARASI OLANA’’ SEYİRCİYLE BULUŞTU

Gazipaşa Merkez Anadolu Lisesi’nin Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Suat Ertürk’ün yönetmenliğini yaptığı ‘‘Yarası Olana’’ yoğun katılım oldu.

20-21 Kasım tarihlerinde Gazipaşa Belediye Kültür Merkezi'nde Ahmet Başımoğlu'nun yazdığı ‘Yarası Olana’ adlı tiyatro gösterisi seyirciyle buluştu.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Suat Ertürk'ün yönetmenliğini yaptığı gösterinin oyuncu kadrosunda; Sertaç Oplazgil, Okan Metin, Öznur Akçoban, Fatma Alçiçek, Aysun Bilge Şamlı, Şerife Metin, Meral Yılmaz ve Halil Küçükdoğan yer aldı. 2 perde olarak izleyici ile buluşan tiyatro gösterisinde  bir akıl hastanesinde yaşanan bazı olayların, hastanenin paragöz müdürü üzerinden mizahi bir dille anlatımı yapıldı. Zaman zaman oyuncuların dans performanslarının da yer aldığı gösteri izleyiciden büyük alkış aldı. Gösteri sonunda konuşma yapan Yönetmen Suat Ertürk, katılımdan memnun olduğunu belirterek, tiyatroyu izlemeye gelenlere ‘‘Gösterimizi seyrettiğiniz için hepinize çok çok teşekkür ediyoruz. Bu ekip 4 ay sonra yine sizlerle birlikte olacak. ’’dedi.