YILMAZ’DAN MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Gazipaşa Mahalle Muhtarları Derneğini ziyaret etti.

 İki yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde Gazipaşa Mahalle Muhtarları Derneği başkanlığını yürüten Sarıağaç Mahalle Muhtarı Ahmet Aman, geçtiğimiz hafta yapılan oylama sonucu dernek başkanlığı görevini Güneyköy Mahalle Muhtarı Yahya Küçükyalı’ya devretmişti. Başkan Yılmaz, yapılan seçim sonucunda göreve gelen Muhtar Küçükballı’yı bugün saat 11.30’da ziyaret etti.

‘‘BAŞKANIMIZIN GÖREVİNİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTECEGİNDEN HİÇ ŞÜPHEM YOK’’

Ziyaret esnasında konuşan Başkan Yılmaz ‘’ İki yılı aşkın süredir Gazipaşa Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevini muhtarımız Ahmet Aman güzel bir şekilde yürüttü. Öncelikle muhtarımız Ahmet Aman’a çok teşekkür ediyorum. Yeni seçilen başkanımızın da görevini başarılı bir şekilde yürüteceğinden hiç şüphem yok. Muhtarımız Yahya Küçükballı’ya yeni görevi için hayırlı olsun diyorum.’’ İfadelerini kullandı.

"BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA’’

Gazipaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Yahya Küçükballı ‘’ Başkanımızın ziyareti bizleri mutlu etti. Görevimi Gazipaşa’mıza yakışan bir şekilde yapmaya çalışacağım. Her zaman yanımızda olan, bizleri destekleyen Gazipaşa Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Sosyal mesafeli yapılan dernek ziyareti, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.