Anahtar Kelimeler: YARATIYOR

ZUZU FARK YARATIYOR

Gazipaşa Özel Zuzu Gündüz Bakımevi, Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün’ün konuşmacı olarak katılacağı bir seminer tertipliyor.

Gazipaşa Özel Zuzu Gündüz Bakımevi, düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında ebeveynlerin merak ettiği ve çocuk yetiştirirken dikkat edilmesi konusunda Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün Gazipaşa’da olacak. Gazipaşa Belediye Kültür Merkezi’nde 1 Aralık 2019 Pazar günü saat 11.00’da düzenlenecek seminere tüm Gazipaşalılar davet edildi. Seminerde; anne ve baba tutumlarının çocuklar üzerindeki etkisi, ağlama, vurma ve ısırma davranışlarında yapılması gerekenler, çocuklara kural ve sınır koyma konularında bilgi verecek.

İPEK: TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Düzenlenecek seminer hakkında açıklamalarda bulunan Özel Zuzu Gündüz Bakımevi İşletme Sahibi Alev İpek, ebeveynleri bu önemli seminere katılmaya davet etti. İpek,  “Özel Zuzu Gündüz Bakımevi olarak, ebeveynlere yönelik bir seminer düzenleyeceğiz. Çocuk yetiştiren her bireyin katılması gereken bir seminer. Çocuk Gelişimi Uzmanı Emine Ergün, anne ve baba tutumlarının çocuklar üzerindeki etkisi, ağlama, vurma ve ısırma davranışlarında yapılması gerekenler, çocuklara kural ve sınır koyma konularını ele alarak merak edilenlere cevap verecek. Anne ve babalar başta olmak üzere seminerimize tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.